Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on regulaarne elu- ja tööruumide koristus. Igale kliendile koostatakse individuaalseid vajadusi arvestades koristusplaan, mis sisaldab kui tihti ja mis laadseid puhastus- ja koristusteenuseid vajatakse.
 
Hoolduskoristus on mõeldud eelkõige firmadele, kes soovivad, et nende tööruumid oleks igapäevaselt puhtad ja esinduslikud. Lisaks sellele on professionaalse teenusega ruumide üldmulje hea ning töökeskkond on tervislik ja ohutum. Loomulikult pakub Epimax samalaadset kodu ja eluruumide koristuse teenust.

 

Hoolduskoristuse puhul puhastab koristaja Teile sobival ajal kõik ruumid, mis hõlmab ka tualettruume ja kööki. Vajadusel lisab puhastusteenindaja ka hügieenitarvikuid, vahetab porivaipu ning teeb putukatõrjet. Eriti tõhus on hoolduskoristus, kui regulaarselt ka teisi puhastus- ja koristustöid teha, sealhulgas põrandate süvapesu, aknapesu ja suurpuhastustööd. Hoolduskoristusele saa lisaks tellida eritöid (kohvi keetmine).

 
Hind sõltub ruumide pindalast, möbleeritusest, otstarbest, tualettruumide arvust, üldkasutatavate ruumide arvust (trepikoda) ning kõiki koristustarvikute ja masinate hulgast, mida töö käigus kasutatakse.